Листоноші на “тук-туках”, “Укрпошта” тестує новий транспорт для доставки посилок (фото)

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, що державне підприємство разом з українським ветеранським бізнесом розробили новий транспорт для листонош, який більше підходить для перевезення посилок.

За словами Смілянського, зі зростанням електронної комерції та розвитком доставлення лікарських засобів, у листонош стає менше газет та листів, проте більше посилок, і тому» велосипед стає не таким актуальним».

«Разом з українським виробником (ветеранський бізнес) розробили пілотну модель для листонош, яку теж починаємо тестувати. Все тестую особисто. Теж дякуємо їм за підтримку. А всім дослідникам не турбуватись — всі закупівлі будуть відбуватись у Прозорро», — написав гендиректор «Укрпошти» у своїх соцмережах.

Він також показав проєкт мобільного вагончика «Укрпошти», який може швидко замінити поштове відділення, пошкоджене внаслідок російських обстрілів. Його прототип незабаром почнуть тестувати в прифронтових регіонах України.

«Хочу подякувати нашим українським виробникам, які створили такий чудовий прототип для пілотного проєкту, який вже у наступні тижні відправиться у бойовий регіон на тест», — зазначив Смілянський.

Раніше керівник «Укрпошти» розповів про плани роботизації процесів компанії. За його словами, це дасть змогу обробляти 8000 посилок на годину, тоді як ручка обробка — лише 600.

Джерело dev.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше