Маск може закрити доступ до соцмережі X у Європі

Американський мільярдер Ілон Маск останніми тижнями розглядає можливість заблокувати соціальну мережу X (Twitter) на території Європейського союзу.

Про це повідомило видання Business Insider з посиланням на людину, наближену до компанії.

За його словами, останніми тижнями Маск припустив, що X може перестати бути доступним у Європі, щоб уникнути нового регулювання, яке прийняла Європейська комісія.
Зазначається, що мільярдер “дедалі більше розчаровується” необхідністю дотримуватися закону про цифрові послуги.

Співрозмовник журналістів сказав, що бізнесмен обговорював видалення програми у регіоні або блокування доступу до неї користувачів у Євросоюзі.

Закон про цифрові послуги набув чинності в серпні та вимагає від великих онлайн-платформ, таких як X, ефективних і прозорих систем для модерації та видалення помилкових, оманливих та шкідливих повідомлень.

Минулого тижня комісар ЄС Тьєррі Бретон заявив про розслідування дотримання X нового закону і офіційно запросив докладну інформацію у платформи про її дії щодо пом’якшення та видалення шкідливої або токсичної інформації.

Компанія Маска може бути оштрафована, якщо буде встановлено, що вона порушує закон.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше