Маск заявляє, що Starship буде готовий до нового польоту вже через місяць 

Третій корабель Starship може бути готовий до запуску вже за 3-4 тижні, повідомив засновник SpaceX Ілон Маск. Проте поки невідомо, чи встигне компанія отримати необхідний дозвіл до того часу.

Наразі Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) розслідує причини аварії під час частково успішного польоту Starship 18 листопада. Планувалося, що носій Super Heavy повернеться на Землю та впаде у Мексиканській затоці приблизно через сім хвилин після зльоту. Однак він вибухнув майже одразу після відокремлення ступенів.

Корабель Starship сягнув висоти 148 кілометрів, після чого стався вибух і було втрачено зв’язок.

Попри це політ досяг кількох важливих цілей. Зокрема, було успішно продемонстровано від’єднання ступенів та роботу всіх 33 двигунів протягом необхідного часу.

Після першого невдалого запуску Starship у квітні Маск обіцяв наступну спробу вже за 6-8 тижнів. Проте знадобилося майже сім місяців для підготовки другого польоту та отримання необхідних дозволів.

За словами Маска, SpaceX вже готує три наступні Starship, які знаходяться на завершальній стадії виробництва. Це дозволить наростити темп тестових запусків у майбутньому.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело speka
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше