Масштабний збій мобільного зв’язку в США: понад 50 тисяч користувачів без зв’язку, включаючи лінію 911

Спочатку на перебої скаржилися користувачі лише одного оператора, вони не могли дзвонитись навіть у 911. Проте згодом зв’язок зник й у інших компаній.

Зранку 22 лютого по всій території США стався масштабний збій в операторів мобільного зв’язку. Деталями поділились у CNN.

Вранці з перебоями мобільного зв’язку стикнулися багато клієнтів мережі AT&T. Американці втратили можливість здійснювати дзвінки, відправляти текстові повідомлення та користуватись мобільним інтернетом.

У компанії визнали, що мережа вийшла з ладу, але причину збою не назвали. Пресслужба запевнила, що деякі частини системи вже починають відновлюватись, але терміни повного відновлення поки надати не може. Користувачів, які втратили зв’язок, закликали використовувати Wi-fi.

З’ясувалось, що клієнти AT&T через збій не можуть додзвонитись на лінію 911 та звернутись за допомогою в екстрені служби. Також про перебої зі зв’язком повідомляли й користувачі інших операторів, але компанії запевнили, що проблеми AT&T не впливають на їхню роботу.

У ЗМІ зазначили, що протягом останніх кількох днів у AT&T вже ставалися збої. Джерело у галузі розповіло журналістам, що ознак кібератаки чи іншого злочину немає.

Проте згодом у The Guardian передали, що на перебої з мобільним зв’язком поскаржились вже понад 50 тисяч користувачів різних операторів. Окрім AT&T зі збоєм стикнулись клієнти Verizon, T-Mobile та UScellular.

Водночас дані Downdetector свідчать про те, що на території США лежить мобільний зв’язок усіх операторів. Окрім того, збої фіксують й у роботі серверів інших компаній.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше