Microsoft інвестує 1,7 мільярда доларів у розвиток штучного інтелекту та хмарних технологій в Індонезії

Microsoft інвестує $1,7 млрд у наступні чотири роки у розвиток хмарних сервісів і штучного інтелекту в Індонезії. Інвестиції включають будівництво центрів обробки даних. Про це генеральний директор компанії Сатья Наделла заявив під час візиту до Індонезії у вівторок, 30 квітня 2024, передає Reuters.

«Інвестиції принесуть новітню та найкращу інфраструктуру штучного інтелекту в Індонезію. Ми збираємося очолити цю хвилю з точки зору необхідної інфраструктури ШІ»
Сатья Наделла

Джакарта стала першою зупинкою Наделли в країнах Південно-Східної Азії. Голова Microsoft поїхав промотувати технології генеративного ШІ. Пізніше цього тижня він відправиться до Малайзії та Таїланду.

Наделла зустрівся з діючим президентом Індонезії Джоко Відодо та його урядом, щоб обговорити спільні дослідження штучного інтелекту та розвиток талантів.

Відодо запропонував Microsoft розмістити центри обробки даних на курортному острові Балі або в новій столиці Нусантара, яка все ще будується в джунглях Борнео.

Наделла заявив, що Microsoft готов до кінця року навчити використанню ШІ 2,5 млн людей у Південно-Східній Азії, включаючи 840 тис. в Індонезії.

Сатья Наделла (справа) пообіцяв президенту Індонезії Джоко Відодо інвестувати $1,7 млрд у розвиток ШІ та хмарних сервісів в країні

Microsoft шукає нові майданчики для розвитку штучного інтелекту в усьому світі. Вже відомо про інвестиції гіганта в $2,9 млрд в хмарні сервіси та інфраструктуру ШІ в Японії та $1,5 млрд в ШІ-компанію G42, що базується в ОАЕ.

Два тижні тому генеральний директор Apple Тім Кук також зустрівся з Відодо та пообіцяв розглянути можливість будівництва підприємства в Індонезії.

Корпорація Майкрософт перевершила прогнози Уолл-стріт щодо доходу та прибутку в третьому кварталі завдяки впровадженню штучного інтелекту в хмарні сервіси.

У жовтні 2024 Джоко Відодо, який допрацьовує свою другу президентську каденцію, передасть владу новообраному у лютому Прабово Субианто.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше