Microsoft незабаром додасть свій штучний інтелект Copilot у Windows 10

Microsoft несподівано оголосила, що переносить свій ШІ-помічник Copilot і на Windows 10 після того, як завершила основні оновлення цієї ОС. Найближчим часом вийде версія Copilot під Windows 10 для тестувальників Release Preview.

Це ключова змога для нас донести цінність Copilot до більшої кількості клієнтів.

— Аарон Вудман, віцепрезидент з маркетингу Windows, передає The Verge.

Хоча до завершення підтримки Windows 10 залишилося менш як два роки, Microsoft тверезо оцінює кількість користувачів. Принаймні за даними місячної давності у попереднього покоління ОС було майже втричі більше користувачів, ніж в 11, яку встановили на близько 400 млн пристроїв. Тож для розповсюдження нової технології, на яку компанія робить ставку, логічно не ігнорувати такий масив користувачів.

Copilot у Windows 10 працюватиме так само як і в Windows 11, з кнопкою праворуч на панелі завдань, яка дає змогу швидко отримати доступ до чат-бота. Проте, згідно зі словами Вудмана, будуть деякі функціональні відмінності, оскільки системи не однакові.

Microsoft вважає для роботи Copilot має бути достатньо 4 ГБ оперативної пам’яті й роздільна здатність екрана 720p повинні бути достатніми.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело itc
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше