Microsoft тестує автозапуск AI Copilot у Windows 11

Корпорація Microsoft відкриває нові горизонти інтеграції штучного інтелекту, випробовуючи функцію автоматичного запуску свого сервісу AI Copilot на ПК з Windows 11. Це нововведення, поки що обмежене комп’ютерами з розміром екрану від 27 дюймів, та є частиною програми Windows Insider.

Неперервний досвід використання AI

Головна ідея полягає в тому, щоб Copilot запускався одразу після старту операційної системи, забезпечуючи користувачам миттєвий доступ до можливостей цього чат-бота, розробленого на базі моделі GPT від OpenAI. Поки ще невідомо, чи буде ця функція включена до остаточної версії ОС, але зобов’язання Microsoft до удосконалення свого AI-асистента відчувається. Вони навіть додали спеціальні клавіші Copilot на клавіатурах ноутбуків.

Тим не менш, не всі в захваті від цього розвитку. Деякі тестувальники та експерти вважають функцію автозапуску надто нав’язливою, порівнюючи її з примусовою інтеграцією Edge. Однак для тих, хто віддає перевагу більш традиційному запуску, в налаштуваннях буде можливість відключити Copilot.

Джерело Microsoft

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше