Microsoft відмовилася обмежувати доступ російським IT-компаніям до свого програмного забезпечення

Компанія Microsoft так і не обмежила IT-компаніям з росії доступ до свого програмного забезпечення, хоча обіцяла зробити це після 20 березня. Про це пишуть «Известия» з посиланням на співрозмовників у галузі.

Microsoft не заважає закупівлі та активації нових ліцензій, придбаних за паралельним імпортом, кажуть джерела видання.

«Навіть якщо компанія у своїх заявах стверджує про зворотне, у приватних розмовах вони гарантували повну підтримку свого програмного забезпечення», – зазначив президент асоціації «Руссофта» Володимир Макаров.

Також Microsoft не поспішає відключати російські IT-компанії від хмарних сервісів. Компанія вивчає це питання, «щоб мінімізувати зайві відключення», пояснив віцепрезидент ГК Softline Андрій Благоразумов.

Водночас росіянам знову доступні оновлення Windows і Office без застосування VPN, зазначили в «Руссофті».

Нагадаємо у березні 2022 року Microsoft почала скорочувати бізнес у рф після вторгнення в Україну. «Майкрософт рус» звільнила майже всіх співробітників і розірвала чинний договір оренди офісу.

Проблеми із завантаженням оновлень Windows почалися восени 2022 року. Зокрема, компʼютери в росії неможливо було оновити з Windows 10 до Windows 11.

З 20 березня Microsoft мала обмежити доступ до обласних продуктів на території росії. Йшлося про Power BI, Dynamics CRM тощо. Також користувачі могли втратити доступ до поштового сервісу Microsoft Outlook.

Джерело forbes

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше