Microsoft заборонила американським поліцейським користуватися Azure OpenAI Service для ідентифікації осіб

Microsoft заборонила поліцейським департаментам США використовувати Azure OpenAI Service для розпізнавання облич, повідомляє TechCrunch.

Компанія додала пункт до правил користування Azure OpenAI Service, в якому чітко забороняє інтеграцію з Azure OpenAI Service для розпізнавання облич поліцейськими департаментами США.

Зміни в політиці відбулися через тиждень після того, як компанія Axon, виробник технологій і зброї для військових і правоохоронних органів, оголосила про новий продукт, який використовує генеративну текстову модель OpenAI GPT-4 для підсумовування аудіо з натільних камер поліцейських.

Незрозуміло, чи використовувала компанія Axon GPT-4 через Azure OpenAI Service, і якщо так, то чи була оновлена політика відповіддю на запуск продукту Axon. Раніше OpenAI обмежував використання своїх моделей для розпізнавання облич через свої API.

Повна заборона на використання Azure OpenAI Service стосується лише американської поліції. Для всього іншого світу заборона не поширюється на розпізнавання облич за допомогою стаціонарних камер у контрольованому середовищі.

Джерело mezha.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше