На озброєнні ЗСУ з’явилися картонні безпілотники Corvo PPDS (відео)

Австралійська компанія SYPAQ використовує для виробництва безпілотників Corvo PPDS звичайний картон і гумові стрічки. Як виявилося, вони застосовуються українською армією проти окупантів.

Журналістам місцевого видання 7News вдалося з’ясувати, що щомісяця компанія відправляє в Україну щонайменше 100 літальних апаратів. З опублікованого на веб-ресурсі SYPAQ повідомлення випливає, що БПЛА поставляються замовникам у розібраному вигляді. Радіус дії Corvo PPDS становить 120 км. Дрон здатний самостійно приземлятися.

Девід Вісіно, який обіймає в SYPAQ посаду керуючого директора, з цього приводу зазначив, що дрони з картону застосовують у гуманітарних цілях. Їх можна використовувати для доставки води, продуктів харчування та лікарських препаратів. За словами українського посла Василя Мірошниченка, який працює в Австралії, українські військові пристосували безпілотники Corvo PPDS для виконання “смертоносних” місій. Судячи з усього, одноразові дрони використовуються бійцями ЗСУ для доставки вибухових пристроїв на позиції ворога.

Corvo PPDS був спроектований австралійськими інженерами в Мельбурні в тісному партнерстві з австралійською армією. Сума укладеного з SYPAQ контракту склала 1,1 млн USD. Після отримання зворотного зв’язку від українських військових інженери адаптували картонні дрони для збору розвідданих, рекогносцировки і спостереження.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше