Намагався перетнути Атлантичний океан в саморобному «колесі для хом’яка» : у США затримали чоловіка (фото)

У США берегова охорона затримала чоловіка, який нібито намагався дістатися до Лондона через Атлантичний океан на саморобному плавальному засобі, що схожий на колесо для хом’яка. Ця спроба же не перша на рахунку чоловіка.

Резу Белучі був перехоплений приблизно за 110 кілометрів від острова Тайбі, що знаходиться в штаті Джорджія, 26 серпня. Його плавзасіб був визнаний береговою охороною “явно небезпечним” через його нестандартну конструкцію.

Протягом трьох днів чоловік відмовлявся покинути плавальний засіб і навіть погрожував скоїти самогубство, стверджуючи, що на борту є бомба. Після того, як він здався, його доставили на базу берегової охорони в Маямі.

Плавзасіб, яким користувався Белучі, мав форму колеса з веслами, які використовувалися для просування вперед шляхом обертання колеса.

Наразі відносно Белучі висуваються федеральні обвинувачення у перешкоджанні посадки на борт та порушенні наказу капітана порту. Але це вже не перший випадок, коли його затримують через подібні дії.

Белучі – іранський спортсмен і активіст, який проживає в США. Він вже тричі намагався подолати великі відстані від східного узбережжя США на саморобних плавзасобах, схожих на колеса для хом’яків, які він називає гідрокапсулами або бульбашками.

У 2014 році його довелося рятувати з подібної конструкції в штаті Флорида, звідки він родом. Через два роки його знову довелося рятувати поблизу Палм-Біч. У 2021 році його затримали після чергового порятунку, коли він намагався доплисти з Флориди до Нью-Йорка.

Раніше в інтерв’ю Белучі пояснював свої подорожі бажанням збирати гроші на різні благодійні цілі, включаючи бездомних і берегову охорону.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело BBC
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше