NASA показало, як виглядатиме перша база на Місяці (фото)

Нещодавно Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США показало перше зображення житлового модуля, який може стати першою постійною базою людей на Місяці. Модуль отримав назву «Багатоцільове середовище існування» (Multi-Purpose Habitat, МPH).

«Багатоцільове середовище існування», яке виглядає як циліндрична конструкція довжиною десять метрів з телескопічними опорами і сонячними панелями, розроблене франко-італійською компанією Thales Alenia Space. Вона працює з Італійським космічним агентством (ASI) та NASA у рамках місячної програми «Артеміда».

«MPH стане історичною віхою як перший італійський житловий модуль, який працюватиме на поверхні Місяця», — сказав у заяві Франко Феноліо, керівник програм дослідження планет людиною та робототехніки в Thales Alenia Space. «Це є предметом великої гордості для нашої компанії, яка володіє унікальними технічними та організаційними здібностями для подолання викликів такого роду».

Джерело gizmodo

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше