«Населення Землі може не вистачить для колонізації Марса», – Ілон Маск назвав повною нісенітницею прогнози ООН

Генеральний директор SpaceX Ілон Маск (Elon Musk) назвав прогнози ООН про чисельність населення повною нісенітницею, а також додав, що людей на Землі може не вистачити для колонізації Марса.

Прогнози ООН – повна нісенітниця. Просто помножте торішню народжуваність на очікувану тривалість життя. Якщо на Землю людей не вистачить, то і на Марс точно не вистачить.

Ілон Маск

За його словами, ми повинні серйозно стурбуватися проблемою «колапсу населення» нашої планети. Ілон Маск також навів кілька посилань на статті, в яких йдеться про зафіксоване зниження народжуваності, а також про те, що, за прогнозами, народжуваність падатиме стрімкими темпами.

Наприкінці грудня Ілон Маск заявив в інтерв’ю Лексу Фрідману, що його компанія SpaceX відправить людей на Марс не раніше ніж через п’ять років, хоча до цього він був набагато оптимістичніший.

Генеральний директор SpaceX у майбутньому планує побудувати близько 1 тис. ракет Starship та запускати по три кораблі на день, щоб відправити мільйон людей на Марс.

Джерело twitter

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше