Німеччина передасть Україні ще один комплекс Patriot MIM-104 для посилення ППО

Уряд Німеччини збирається відправити Україні ще один ЗРК Patriot.

Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус (Boris Pistorius). Поставки озброєння мають розпочатися найближчим часом. Комплекс передадуть із запасів Бундесверу. Окрім зенітно-ракетного комплексу, Німеччина також відправить Україні ракети для систем протиповітряної оборони. До речі, раніше Німеччина передала Збройним Силам України два комплекси Patriot.

MIM-104 Patriot – це зенітно-ракетний комплекс, розроблений американською компанією Raytheon. Він складається з ракети повітряного перехоплення і високопродуктивної радарної системи. Імовірність ураження літака становить 0.8-0.9, тактичної ракети – 0.6-0.8. Вартість однієї ракети становить близько 3 млн доларів.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше