Нова кібератака: ресурси Ради, МЗС, СБУ та Кабміну перестали працювати

23 лютого деякі українські державні сайти престали працювати. Перебої почались приблизно о 16:30. Зокрема не відкриваються сайти Верховної Ради, Міністерства закордонних справ, Служби безпеки України та Кабінету міністрів України.

Наразі невідомо, що стало причиною перебоїв. Експерти припускають, що це може бути результатом чергової DDoS-атаки.

Цікаво, що раніше CERT-UA попереджав про підготовку хакерських атак на держсайти та банки, але вона очікувалась 22 лютого. Між тим, наразі банки працюють в штатному режимі.

Нагадаємо, вночі з 13 на 14 січня 2022 року ціла низка сайтів українських держорганів пішла в офлайн. Постраждали 70 сайтів, серед яких — сайти Міністерства цифрової трансформації, Міністерства освіти, Міністерства закордонних справ, портал «Дія», Мінрегіону та інші.

За місяць, у лютому 2022 року, частина державних сайтів, а також сайти та сервіси українських банків кілька годин не працювали через DDoS-атаку.

Джерело ain

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше