Нова система РЕБ DroneSentry-X Mk2 захистить будь-який військовий транспорт

За допомогою штучного інтелекту система DroneSentry-X Mk2 швидко знаходить та розпізнає БпЛА, допомагаючи їх знищити.

Австралійсько-американська компанія DroneShield, антидронові рушниці якої активно закуповують країни НАТО, представила черговий модуль радіоелектронної боротьби DroneSentry-X Mk2 для захисту від безпілотників. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Компанія особливо наголошує на універсальності свого нового модуля. Він досить компактний і його можна встановити на стандартні багажники на даху автомобіля, військові машини, надводні кораблі та безпілотні мобільні платформи. Модуль також можна розгорнути як постійну або стаціонарну установку на стандартних щоглах або баштах-триногах, щоб захищати позиції під час операцій.

DroneSentry-X Mk2 підтримує пасивне виявлення, ідентифікацію та відстеження одночасно кількох безпілотників завдяки багатоцільовій технології AI/ML DroneShield RFAI. Також систему оснастили штучним інтелектом, який швидко надає оператору дані про ціль та її координати, звіряючись зі своєю базою даних різних об’єктів та моделей БпЛА.

DroneSentry-X Mk2 має власний веб-інтерфейс, який дозволяє операторам переглядати в режимі реального часу аналітику локальної активності виявлення з накладенням карти, а також налаштовувати автоматичне або ручне відключення системи. Оновлення запатентованого механізму виявлення DroneShield на базі штучного інтелекту та машинного навчання гарантують, що Drone Sentry-X Mk2 ефективний і постійно розвивається у середовищі загроз, що швидко змінюється, запевняють розробники.

DroneSentry-X Mk2 також сумісний з технологією DroneLocator, що надає критично важливу інформацію, таку як координати дрона та контролера, висоту та швидкість, в режимі реального часу. А ще система має відкриту архітектуру, що дозволить військовим інженерам та програмістам налаштувати та адаптувати програмне забезпечення під свої армійські потреби.

 

Джерело antikor

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше