Nvidia інвестує 200 мільйонів доларів у створення центру штучного інтелекту в Індонезії

Компанії Nvidia та Indosat планують спільно побудувати центр штучного інтелекту вартістю 200 мільйонів доларів в Індонезії.

Новий центр побудують в Соло, що в провінції Центральна Ява, до кінця цього року, йдеться в заяві міністерства зв’язку та інформатики Індонезії.

Заступник міністра, Незара Патрія, підкреслив важливість цієї співпраці та наголосив на перспективі, яку вона відкриває для розвитку штучного інтелекту в його країні.

Indosat, другий за величиною оператор мобільної мережі в країні, прагне вдосконалити технологічну інфраструктуру та запропонувати людські ресурси з необхідними навичками. Зараз компанія глибше заглибився в цифрові послуги, намагаючись вийти за межі телекомунікацій, щоб перерости у ширшу технологічну корпорацію.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше