OpenAI дозволила використовувати ChatGPT у військових цілях

Зі сторінки правил використання технологій компанії OpenAI зник рядок про те, що компанія забороняє застосовувати свою технологію у “військових і бойових” цілях.

Про це повідомляє видання Intercept.

Компанія оновила правила 10 січня, “щоб вони були зрозумілішими та надавали більше вказівок щодо конкретних послуг”, як зазначено в журналі змін. Великі мовні моделі (LLM) все ще заборонено використовувати для будь-чого, що може завдати шкоди.

Компанія також застерігає людей від використання її послуг для “розробки або використання зброї”. Однак OpenAI видалила формулювання, що стосуються “військових справ і війни”.

Як повідомив Intercept представник OpenAI Ніко Фелікс, компанія “прагне створити набір універсальних принципів, які легко запам’ятати та застосувати, особливо тому, що їхні інструменти тепер використовуються у всьому світі звичайними користувачами, які тепер також може створювати GPT”.

Речник відмовився уточнити, чи охоплює заборона використання технології для “заподіяння шкоди іншим” усі види військового використання поза розробкою зброї.

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше