Опитування показало, що з усіх країн світу, ядерного удару українці бояться найменше

Найбільше бояться ядерної загрози у європейських Італії, Португалії та Румунії, виявило міжнародне опитування населення у 41 країні світу.

Україна входить до країн, у яких найнижчий рівень страху населення щодо ядерної загрози. Про це повідомляє соціологічна група “Рейтинг”, яка провела опитування громадської думки на території нашої країни на замовлення інституту досліджень Gallup International.

Як зазначається після підбиття підсумків, дві п’ятих з усіх опитаних бачать високий ризик використання ядерної зброї. Майже така ж частка оцінок помірного ризику, і лише 14% не бачать ризику.

У європейських країнах, як виявилося, менше респондентів оцінюють загрозу застосування ядерної зброї як високу, ніж в країнах Азії, Африки та Південної Америки. Там оцінки щодо можливого використання ядерної загрози більш песимістичні.

Серед європейських країн найбільше побоюються ядерної загрози в Італії, Португалії та Румунії, де більш ніж половина респондентів оцінила цю загрозу як високу. Також мають найвищий показник оцінки ядерної загрози в Індонезії, Нігерії, Еквадорі, Сирії та Аргентині.

Натомість жителі України, Ірану, Пакистану й Вірменії найбільш впевнені, що такого ризику не існує.

Варто зазначити, що чим молодший респондент, тим у нього більш песимістичні оцінки щодо ядерної загрози.

Міжнародне опитування проводилося протягом жовтня-грудня 2023 року в 41 країні світу, під час якого було опитано 40 428 осіб. У кожній країні опитали близько тисячі громадян.

Нагадаємо, військові експерти вважають, що у 50% ядерних російських ракет вже минув термін придатності.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше