Озброєна 12-ма ракетами Tomahawk: до складу ВМС США увійшла нова ударна атомна субмарина USS Hyman G. Rickover   

ВМС США ввели в експлуатацію атомну субмарину USS Hyman G. Rickover. Вона отримала бортовий номер SSN 795. Церемонія пройшла в Коннектикуті.

Атомна субмарина названа на честь адмірала, який служив понад 60 років. Хайман Ріковер (Hyman Rickover) відомий як “батько атомного флоту”. Його праці привели до створення першого атомного підводного човна ВМС США. Він з’явився 1955 року та отримав назву USS Nautilus (SSN 571).

Майже через три десятиліття американська військова служба ввела в експлуатацію першу атомну субмарину, яку назвали на честь Гаймана Ріковера. Підводний човен отримав бортовий номер SSN 709.

Що стосується SSN 795, її довжина становить 115 метрів, ширина – 10,4 метра, а осадка – 9,8 метра. Нова атомна субмарина має систему вертикального старту, яка дозволяє запускати 12 крилатих ракет BGM-109 Tomahawk.

USS Hyman G. Rickover (SSN 795) – це 22-а атомна субмарина класу Virginia. Вона належить до покоління Block IV. У підводних човнах Block V буде встановлено новий модуль корисного навантаження, який збільшить кількість ракет Tomahawk до 40 одиниць.

Джерело US Navy

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше