Польща обмежує цивільні польоти через військову активність на сході країни

З 5 лютого по 5 травня 2024 року Польща запроваджує обмеження для цивільної авіації у зв’язку з посиленням військової активності вздовж її східних кордонів. Агентство аеронавігаційного обслуговування Польщі видало попередження NOTAM N0604/2024, що вказує на зони з обмеженим доступом для цивільних польотів, зокрема, у районах, що межують з Україною, Білоруссю, Словаччиною та Калінінградською областю Росії. До переліку міст, що потрапили під обмеження, входять Варшава, Білосток, Замостя, Хелм, Перемишль.

NOTAM (Notice to Airmen) — це текстові повідомлення, що містить інформацію, необхідну для безпечного здійснення польотів, включаючи введення тимчасових обмежень в повітряному просторі, зміни в аеронавігаційному обслуговуванні, важливі для пілотів та авіакомпаній. Випуск такого попередження є стандартною процедурою для інформування авіаційної спільноти про події, що можуть вплинути на безпеку цивільних польотів.

Ці заходи були вжиті на прохання військових з метою забезпечення безпеки відповідно до зростаючих безпекових загроз на східних кордонах країни. Детальну інформацію про обмеження та зони дії NOTAM можна знайти на спеціалізованому сайті Dlapilota.pl. У ньому зазначається, що припис підготовлено “на запит з боку військових”.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше