Представлені супутники нового покоління Starlink V2 Mini

SpaceX опублікувала офіційні характеристики та фотографії своїх супутників Starlink V2 Mini наступного покоління, які мають бути запущені вже сьогодні, 27 лютого. Нові супутники – це майбутнє угруповання SpaceX Starlink. Місія SpaceX за назвою Starlink 6-1 доставить 21 супутник Starlink V2 на низьку навколоземну орбіту. Супутники будуть працювати за ліцензією SpaceX Starlink Gen2 FCC, яка зараз дозволяє компанії запускати до 7500 з номінальних 29 998 супутників.

Спочатку повідомлялося, що кожен супутник Starlink V2 Mini матиме дві масивні сонячні батареї площею 52,5 квадратного метра та «розмах крил» близько 30 метрів. SpaceX вже побудувала та доставила десятки повнорозмірних супутників Starlink V2 на базу Starbase у Техасі. Також очікувалося, що вони важитимуть від 1,25 до 2 тонни кожен, забезпечують майже в 10 разів більшу пропускну здатність, ніж супутники V1.5. Спочатку їх планувалося запускати за допомогою Starship, проте запуск величезної ракети багато разів відкладався, тому SpaceX розробила полегшений варіант нового супутника, який зберіг початкові характеристики.

Знаючи, що Falcon 9 нестиме 21 супутник V2 Mini й що поточний рекорд корисного навантаження ракети становить 17,4 тонни, Teslarati робить висновок, що кожен супутник V2 Mini, ймовірно, важить не більше 830 кг.

Що ще важливіше, SpaceX повідомила, що кожен супутник Starlink V2 Mini матиме потужніші антени та доступ до нового набору частот. Незважаючи на те, що кількість супутників, які Falcon 9 може вивести на орбіту, скоротилася майже втричі, 21 супутник V2 Mini додадуть приблизно на 50% більше пропускної спроможності, ніж приблизно 57 супутників V1.5.

Більші супутники означають, що для розширення покриття Starlink V2 потрібно втричі більше запусків Falcon 9, але охоплені області матимуть можливість обслуговувати в кілька разів більше клієнтів або забезпечувати набагато більшу пропускну здатність для тієї ж кількості клієнтів.

Джерело portaltele

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше