ПриватБанк запустив «Конверти» – аналог «Банок» від mono

Державний ПриватБанк запустив новий сервіс у додатку Приват24 під назвою «Конверт», йдеться у повідомленні банку. «Конверти» призначені для збору донатів, накопичення коштів і керування власними витратами.

  • Згідно із повідомленням, «Конвертом» можна розраховуватися, як звичайною карткою.
  • До збору можна долучити знайомих, додавши їх із телефонної книги або поширивши посилання в соцмережах. Будь-хто зможе за кліком побачити інформацію про «Конверт» і поповнити його. Також доступна статистика того, скільки коштів зібрано.
  • Щоб створити «Конверт» треба вибрати для нього назву та зазначити валюту (змінити її не можна після створення). Також необхідно додайте опис (на що збір, для кого, як витрачатимуться гроші тощо) та мету, яка міститиме суму та дату закінчення накопичень. Після цього «Конверт» треба візуалізувати, підібравши зображення, яка відповідає його меті.
  • Збирати донати можна на благодійність або власні проєкти.
  • Можна заклеїти «Конверт» до певного строку або суми.

У 2020 році monobank запустив опцію для накопичення грошей під назвою «Банка». У жовтні 2022 року співзасновник банку, Олег Гороховський повідомляв Forbes, що для українського волонтерського руху mono, а точніше його сервіс «Банка», є одним з найбільш популярних інструментів для збору донатів. Від початку війни й до жовтня 2022 року у monobank було створено понад 100 000 «банок», які загалом зібрали більше 5 млрд грн.

Гороховський зазначав, що «Банка» – це аналог приватівської «Скарбнички», з допомогою якої можна було непомітно накопичити кошти невеликими сумами, перераховуючи відсоток від витрат або округлюючи залишок. Коли розроблявся подібний сервіс у mono, планувалася більш сучасна версія із можливістю спільного накопичення. Після початку вторгнення рф mono зрозумів, що спільно можна робити не тільки накопичення, а й збори, і тоді було надано можливість фондам завести «Банки».

Джерело forbes

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше