Рейд російських добровольців в рф продовжується: знищено пункт управління військ ЗС росії

Російські добровольці у середу, 13 березня, продовжили рейд на територію росії: вони знищили один з пунктів управління ЗС рф

Про це Російський добровольчий корпус (РДК) повідомив у telegram.

“РДК вкотре перетнули кордон російської федерації. Наша задача – розповісти громадянам рф, що ними править нелегітимний президент і після чергових циркових “виборів” правитиме ними далі ще 6 років, а може й більше: до самої його смерті. Наша задача у тому, щоб наблизити смерть не лише путіна, а й усього його кривавого кремлівського режиму”, – йдеться у зверненні.

Водночас легіон “Свобода росії” поінформував про знищення одного з пунктів управління ЗС рф.

Уранці 12 березня бійці легіону “Свобода росії” з російсько-українського кордону заявили, що йдуть визволяти росію від диктатора володимира путіна. Військові Сибірського батальйону повідомили про запеклі бої на території рф, а “Свобода росії” заявив, що взяв під контроль селище Тьоткіне Курської області.

Майор запасу НГУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман вважає, що рейд бійців легіону “Свобода росії” є викликом для путіна та його оточення. На його думку, якщо хоч один батальйон рф перейде на бік росіян, які воюють проти путіна, може піти ланцюгова реакція по всій армії.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше