Rheinmetall побудує в Німеччині новий завод з виробництва боєприпасів для Німеччини і України

Німецький оборонний гігант Rheinmetall побудує новий завод з виробництва боєприпасів аби забезпечити безперебійні поставки до України.

Про це повідомив керівник німецького концерну Армін Паппергер виданню BILD.

У відповідь на звинувачення федерального уряду Німеччини у недостатній підтримці України Паппергер підкреслив хорошу співпрацю між урядом і збройовою промисловістю.

“Багато чого змінилося на краще у військових закупівлях. Лише Rheinmetall минулого року отримав замовлення або рамкові угоди від федерального уряду на суму понад 10 мільярдів євро – для Бундесверу та для України. Цього року ця сума зросте щонайменше до 15 мільярдів“, – повідомив керівник Rheinmetall.

Паппергер також розповів, що для виконання укладених контрактів та безперебійного постачання боєприпасів у зазначені терміни концерн будує новий завод.

“Темпи швидкі: те, що раніше зайняло б десять років, тепер досягається за кілька місяців. Тепер ми побудуємо новий завод боєприпасів у Німеччині в рекордні терміни, щоб створити стратегічну безпеку поставок“, – заявив він.

Окрім місця розташування він не надав інших деталей стосовно цього проєкту, тому терміни відкриття та початку роботи підприємства залишаються невідомими.

Нарощення поставок боєприпасів

Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус повідомив 28 січня про укладання у новому році додаткового контракту на постачання боєприпасів.

“Ми уклали нові рамкові контракти на поставку понад 200 000 додаткових артилерійських боєприпасів лише цього року“, – заявив Пісторіус.

Він також зазначив, що в питанні поставок боєприпасів федеральний уряд залежить від збройової промисловості.

“Промисловість неймовірно старається, але вона все ще в довоєнному режимі. Вочевидь, все не так просто“.

Для нарощення поставок у минулому році Rheinmetall розширив існуючі виробничі лінії, а також придбав іспанського виробника Expal Systems. До кінця року концерн планує виготовити 700 000 155-мм артилерійських снарядів.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше