Робочі розгромили завод виробника iPhone

Виробничий конфлікт переріс у заворушення, під час яких робітники громили майно заводу і підпалили щонайменше один автомобіль.
В одному з індійських штатів Карнатака робочі розгромили офіс заводу, де виробляються смартфони американської компанії Apple. Відео, зняте очевидцем, опублікував сайт Newsflare 13 грудня.
Перед заводом компанії Winstrom Corp зібралися близько тисячі осіб. Причиною їхнього невдоволення стала втрата частини зарплати. Вони вимагали виплатити їм заборгованість.
Конфлікт переріс у заворушення, під час яких робітники поводилися агресивно.Громили все на шляху.. Потім протестуючих розігнали поліцейські з кийками.
Тайванська компанія Winstrom Corp є підрядником компанії Apple. На її заводі в штаті Карнатака виробляються бюджетні телефони iPhone SE.
Раніше японські аналітики підрахували, що компоненти нового iPhone 12 обходяться виробникові в 373 долари, а iPhone 12 Pro – в 406 доларів.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше