Росія розглядає варіант імітації ядерного вибуху через “секретну технологію”

Російські вчені створили інноваційний спосіб імітації наближення атомного вибуху замість застарілого ІУ-59. Пізніше планується провести кілька послідовних військових навчань з використанням цього методу, стверджує редакція The Mirror з посиланням на оточення володимира путіна.

Метод, до розробки якого доклали руку фахівці Петербурзької воєнакадемії ім. генерала Хрульова, імітує грибоподібну хмару ядерного вибуху. Ця технологія покликана адаптувати Сухопутні війська до ведення бойових дій на випадок застосування ЯЗ.

В описі сказано, що новий винахід використовуватимуть для біологічної, хімічної та радіаційної розвідки з метою визначення параметрів епіцентру вибуху атомної бомби. Побоюючись можливих наслідків ядерної війни, Міжнародний інститут стратегічних досліджень попереджає про потенційну готовність росії розгорнути тактичну (нестратегічну) ядерну зброю.

Інтерес викликає впевненість росії в досягненні та підтримці переваги в умовах ескалації та відшкодування втрат в особовому складі й техніці. У публікації також наголошується на використанні Росією прямих ядерних сигналів під час війни проти України і міститься застереження від можливого застосування тактичної ЯЗ.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше