Росіяни збільшують кількість муляжів на аеродромах — супутникові знімки

Росіяни продовжують збільшувати кількість “силуетів-обманок”, що імітують бойову авіацію. Окупанти роблять це практично на всіх аеродромах, які можуть атакувати українські дрони.

Нові супутникові знімки оприлюднив аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк.

У міру того, як українські можливості для нанесення дальнього удару зросли, зросла і кількість приманок на російських авіабазах, залучених до вторгнення в Україну, — пише Африк.

Водночас експерт наочно показав кілька таких “об’єктів”, які російські сили намалювали на авіабазах, які “колись були поза досяжністю Києва”.

Муляжі у війні рф проти України

Зауважимо, що Україна також активно підміняє на полі бою свою військову техніку муляжами, щоби російська армія даремно витрачала снаряди на знищення хибних цілей.

Так, влітку 2023 року бійці Нацгвардії вирішили обдурити окупантів та облаштували фейкову позицію з муляжем протитанкового ракетного комплексу “Стугна”. Ті клюнули на приманку, пішли на штурм, де зазнали значних втрат.

Окрім цього рф намагається приховати свої військові кораблі в Чорному морі за допомогою нової оманливої схеми камуфляжу, що ускладнює оцінку довжини та форми суден, їхню ідентифікацію на супутникових знімках.

Джерело news.online

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше