Samsung представить відразу чотири гнучкі смартфони і жодного Galaxy Note у 2021 році

Вперше за довгі роки не можна з упевненістю прогнозувати плани Samsung по випуску флагманських пристроїв на наступний рік. По-перше, корейська компанія представить сімейство Galaxy S21 набагато раніше, ніж зазвичай, причому S21 Ultra отримає підтримку фірмового стилуса S-Pen, який завжди був прерогативою Galaxy Note. Через це багато аналітиків впевнені в тому, що компанія планує відмовитися від випуску «великих» флагманів.

Деякі джерела, проте, припускають, що Samsung випустить сімейство Galaxy Note 21, яке стане для серії фінальним. Інші стверджують, що на зміну Note прийдуть складні смартфони, у випуску яких Samsung зараз займає провідні позиції. Згідно зі свіжою інформацією з Кореї, компанія запустить в наступному році аж чотири нових моделі «розкладачок».

Galaxy Z Fold 2

Повідомляється, що Samsung випустить два пристрої серії Z Fold 3 та два смартфони Z Flip 2. Що стосується сімейства Z Flip 2, у звіті говориться, що в нього увійдуть умовно доступна та флагманська модель. Що стосується Z Fold 3, про відмінності між моделями нічого не відомо, однак можна припустити, що один з пристроїв буде «спрощеним». Повідомляється, що всі чотири смартфони отримають підтримку 5G.

Galaxy Z Flip

Що стосується долі Galaxy Note, аналітики сходяться на думці, що Samsung зосередить всі свої зусилля в другій половині року на підготовку до запуску двох серій складних смартфонів, які, орієнтовно, з’являться у вересні. Наявність в модельному ряду Galaxy S21 Ultra з підтримкою стилуса позбавить компанію необхідності розвивати сімейство Galaxy Note, що явно свідчить про те, що Note 21 не буде. Це підтверджують і більш ранні витоки інформації: повідомляють, що команда, яка працювала над серією Galaxy Note тепер займається розробкою складних телефонів.

Джерело phoneArena

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше