Samsung придумала ще три версії смартфона, у якого екран гнеться в двох місцях

Компанія Samsung запатентувала дизайн ще трьох смартфонів, обладнаних гнучким дисплеєм. Інформація про апарати оприлюднена на сайтах Управління США по патентах і торгових марках (USPTO) і Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO).

Як повідомляє ресурс LetsGoDigital, один з апаратів по конструкції нагадує модель Galaxy Z Fold. Для пристрою передбачено наявність трисекційного екрану з двома лініями вигину: це велика центральна область та бічні зони вдвічі меншого розміру. Ліва та права частини при складанні будуть накривати центральну, завдяки чому весь екран виявиться всередині корпусу.

Ще один варіант — смартфон з трисекційний гнучким дисплеєм Z-подібної конструкції. У такій версії в складеному стані одна з частин екрану виявиться зовні, що дозволить взаємодіяти з гаджетом, не відкриваючи його.

Нарешті, третій запатентований апарат нагадує розкладачку Galaxy Z Flip, але з двома лініями вигину. У такого пристрою секції дисплея в складеному стані опиняться всередині корпусу.

Всі запропоновані варіанти гнучких смартфонів передбачають наявність четвертної основної камери. На жаль, поки не ясно, коли описані в патентах конструктивні рішення можуть втілитися в комерційних апаратах.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше