Samsung спростувала чутки про припинення виробництва пристроїв серії Galaxy Note

За повідомленнями джерел мережі, компанія Samsung не має наміру припиняти випуск нових пристроїв серії Galaxy Note. Про це повідомило найбільше південнокорейське інформагентство Yonhap News з посиланням на слова власного джерела, який підтвердив, що в наступному році серія флагманських фаблетів буде оновлена ​​новими моделями.

«Ми готуємося випустити нові пристрої серії Galaxy Note в наступному році», — сказав представник компанії Samsung, який побажав зберегти анонімність.

Останнім часом з’явилися чутки про те, що Samsung планує відмовитися від випуску нових фаблетів серії Galaxy Note, які виділяються на тлі інших пристроїв компанії завдяки підтримці управління за допомогою фірмового стилуса S-Pen. Передбачалося, що південнокорейська компанія зосередиться на створенні нових моделей смартфонів з гнучким дисплеєм Galaxy Z та пристроїв серії Galaxy S. Тепер же виходить, що як мінімум в наступному році на ринку з’являться нові пристрої Galaxy Note.

На цьому тижні глава мобільного підрозділу Samsung Ро Тхе Мун (Roh Tae-moon) поділився з журналістами планами компанії на наступний рік, зазначивши, що підтримка фірмових стилусів S-Pen перестане бути ексклюзивною для пристроїв Galaxy Note та стане доступна в іншій продукції компанії. На думку експертів, в першу чергу Samsung реалізує підтримку S-Pen у флагманському апараті Galaxy S21, який, як очікується, дебютує в січні 2021 року.

Нагадаємо, перші пристрої серії Galaxy Note було представлено у 2011 році. Зазвичай Samsung анонсує нові моделі пристроїв Note в другій половині року.

Джерело Yonhap News Agency

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше