Сенатори закликають до публічного розкриття інформації про TikTok та ByteDance

Законодавці, які взяли участь у секретних брифінгах щодо програми, тепер вимагають від співробітників розвідки розсекретити подробиці, що стосуються соціального медіагіганта TikTok та його материнської компанії ByteDance.

Після того, як сенатори отримали таємні відомості про програму, вони просять офіс директора національної розвідки розкрити цю інформацію публіці. Вони дуже занепокоєні можливими загрозами для національної безпеки, які може створити цей додаток. Сенатори вважають, що важливо розкрити ці подробиці громадськості, особливо користувачам TikTok, щоб вони могли розуміти загрози для держави.

У звіті Axios наголошується як один з законодавців висловив занепокоєння, що TikTok може шпигувати за мікрофоном на пристроях користувачів та відстежувати натискання клавіш і визначати дії власників смартфонів в інших додатках.

Крім того, важливо відзначити, що в TikTok довго відкидали обвинувачення в тому, що його зв’язки з материнською компанією ByteDance можуть дозволити уряду Китаю втручатися у його функціонування або навіть шпигувати за американськими користувачами. До цього часу не було оприлюднено жодних публічних доказів того, що TikTok коли-небудь використовувався для таких цілей.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше