ШІ-окуляри Frame за $350: новий рівень амбіцій, який Google Glass не міг навіть уявити

Сплав доповненої реальності та генеративного штучного інтелекту: компанія Brilliant Labs представила смарт-окуляри Frame.

Frame містять у собі складного цифрового помічника, на ім’я Noa. Це мультимодальне ШІ-диво об’єднує різні моделі ШІ, включно з OpenAI і Whisper AI, щоб забезпечити “безшовну взаємодію і захоплюючий досвід”. Просто подивившись на об’єкт і віддавши команду, користувач може отримати доступ до безлічі інформації, від аналізу поживних властивостей малини до перекладу мови в режимі реального часу.

Можливості Frame виходять за рамки простого пошуку інформації. Завдяки штучному інтелекту Perplexity AI він може шукати інформацію в Інтернеті й навіть вказувати ціни на потенційні покупки. Завдяки технології Stable Diffusion він може генерувати зображення на льоту.

За даними VentureBeat, Noa – це не просто статичний помічник, а динамічна сутність, яка розвивається з плином часу. Аналізуючи взаємодію з користувачем, Noa адаптується і навчається, поступово набуваючи унікальної індивідуальності, яка підходить кожному користувачеві.

Доступні для попереднього замовлення за ціною $350, Frame пропонують “зазирнути в майбутнє переносних пристроїв зі штучним інтелектом”. Перша партія буде випущена 15 квітня.

Джерело msn

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше