SpaceX готується до нового стрибка: Starship здійснить третій випробувальний політ вже 14 березня

Компанія SpaceX 14 березня планує здійснити третій випробувальний запуск ракети Starship, повідомляє Space.

Starship складається з ракети-носія першого ступеня Super Heavy і космічного корабля верхнього ступеня Starship.

Starship призначена для доставки людей і корисних вантажів у далекий космос, зокрема вона здатна виводити на орбіту до 165 тонн. У повністю зібраному вигляді Starship досягає близько 122 м у висоту.

NASA обрала Starship для висадки астронавтів на Місяць під час майбутньої місії Artemis 3, запланованої не раніше 2026 року. Однак спочатку Starship повинна досягнути орбіти.

Під час перших двох випробувальних польотів ракети, у квітні 2023 року і в листопаді 2023 року, Starship не змогла цього зробити.

Після другого невдалого випробувального польоту Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) визначило 17 коригувальних заходів, які SpaceX має виконати до наступного польоту.

SpaceX заявила, що виконала їх, впровадивши апаратні зміни на майбутніх кораблях Starship.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше