SpaceX випустила новий термінал Starlink — тепер без мотора і з ширшим полем зору

SpaceX випустила третє покоління термінала (базової станції) Starlink. Він став легшим і тоншим, та позбувся мотора для налаштування розташування, натомість з’явилася підставка. Поки новинка буде доступна лише «невеликій групі клієнтів в США»

У пристрою збільшилося поле огляду — на 10%. Ще одне покращення — збільшений рейтинг захисту від пилу та вологи, тепер це повноцінний IP67, замість IP54. В теорії його можна занурити в воду, глибиною до 1 метра на пів години.

У відео щодо встановлення Starlink, SpaceX рекомендує визначити положення найближчого супутника за допомогою смартфона, й на основі цієї інформації вручну розмістити термінал, використавши підставку.


Загалом система складається з трьох компонентів: самого терміналу, спеціального WI-FI-6 роутера та блока живлення.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело itc
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше