SpaceX запустила 22 супутники Starlink — відео

Компанія SpaceX 24 січня запустила 22 інтернет-супутники Starlink після попередніх невдалих спроб, повідомляє Space.

Ракета-носій Falcon 9 з 22 супутниками Starlink стартувала з бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії о 02:35 за київським часом.
Спочатку запуск супутників запланували на 20 січня, але спробу скасували через погані погодні умови.
Як і планувалося, перший ступінь Falcon 9 повернувся на Землю приблизно через 8 хвилин після старту та приземлився на автоматичну платформу Of Course I Still Love You у Тихому океані.

За даними SpaceX, це був 16-й запуск і посадка для цієї ракети-носія. Серед її попередніх польотів — подвійний тест NASA з переспрямуванням астероїдів (DART) та 10 інших запусків Starlink на орбіту.

Верхній ступінь Falcon 9 продовжив виведення 22 супутників Starlink на низьку навколоземну орбіту, розгорнувши їх приблизно через 63 хвилини після старту.

Наразі широкосмугове мегасузір’я Starlink складається з понад 5250 активних супутників.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше