Спроба приховати правду: вчені знайшли докази, що COVID-19 був штучно створений у Китаї

Незалежна розслідувальна група US Right to Know дійшла висновку, що коронавірус SARS-CoV-2 штучно створили у лабораторії Уханьського інституту вірусології.

Учасники об’єднання виявили заявку на грант від 2018 року, яка подавалася до DARPA – агенції Пентагону, що веде проривні дослідження, пише City Journal з посиланням на висновки незалежної групи розслідування “Право США знати”. Авторами ініціативи була міжнародна група вчених, включаючи сумнозвісну вірусолога з Уханя Ши Чженлі.

Проєкт, що називався DEFUSE, передбачав створення коронавірусу з геномом із шести частин з метою розробки нових ефективних вакцин від атипової пневмонії. Це збігається з висновками вірусологів, які у науковій роботі 2022 року зауважили, що геном SARS-CoV-2 включає шість однакових складових.

Крім цього, ДНК збудника ковіда містять так звані сайти розщеплення фурином, які відсутні у всіх відомих науці 870 коронавірусах. У DEFUSE пропонували їх використовувати. Після відхилення заявки, поданої в DARPA, автори розробки за припущенням журналістів City Journal знайшли фінансування в Китаї.

Одним словом, ймовірність випадкового виникнення таких вірусів у природі не нульова, але вкрай низька.

DARPA відхилило заявку і, як вважає City Journal, вчені знайшли фінансування в іншому місці. На думку видання, роботи проводились у лабораторії Уханьського інституту вірусології.

Зрештою, найголовніше: досі, за три роки інтенсивних пошуків, не було знайдено природного предка SARS-CoV-2.

“Гру закінчено”, – резюмував Метт Рідлі, автор книги “Вірус: пошук походження COVID-19“.

Проте його співавтор Аліна Чан застерігає від поспішних висновків. На її думку, треба уважніше вивчити заявку DEFUSE і все, що відбувалося після її відхилення.

Джерело t4

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше