США здійснили успішний запуск гіперзвукової ракети, повідомляють ВПС

Військово-повітряні сили США провели успішне випробування гіперзвукової ракети AGM-183 ARRW повітряного базування.

Хоча ВПС США назвали випробування успішним, вони не розголошують швидкість польоту зброї. Під час попередніх випробувань ARRW літала зі швидкістю, щонайменше в п’ять разів більшою за швидкість звуку, пише Reuters.

У коментарі для Defense News представник ВПС сказав, ракету запускали з американського бомбардувальника B-52H Stratofortress після зльоту з авіабази Андерсен на Гуамі. Випробування проводилося на полігоні Рейгана, армійському об’єкті на Маршаллових островах.

Військово-повітряні сили відмовилися назвати цілі випробування, але заявили, що вони “отримали цінну інформацію про можливості” гіперзвукової зброї виробництва компанії Lockheed Martin.

“Ми також підтвердили і вдосконалили наші можливості з проведення випробувань і оцінки для подальшого розвитку передових гіперзвукових систем”, ‒ йдеться у заяві.

ARRW – одна з двох основних програм ВПС США з розробки гіперзвукової зброї повітряного базування, яка могла б літати зі швидкістю понад 5 Махів і була б високоманевреною. Китай і росія інвестували значні кошти у власну гіперзвукову зброю, і Пентагон перебуває під тиском Конгресу, який вимагає від нього продемонструвати більший прогрес у створенні власної розробки.

Джерело hvylya

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше