Система Red Sky виявляє та знищує ворожі безпілотники на дистанції до 7 км

Компанія Elbit Systems представила систему протиповітряної оборони Red Sky для знищення повітряних цілей, що знаходяться на відстані 7 км і на висоті 4,5 км.

До складу системи Red Sky входить Redrone – засіб радіоелектронної боротьби, призначений для виявлення, ідентифікації, локалізації та нейтралізації БПЛА. Система РЕБ містить радар DaiR, датчики Signal Intelligence (SIGINT), радіочастотний глушник та електрооптичне корисне навантаження COAPS-L.

Радіолокаційна система здатна виявляти кілька цілей одночасно. Також вона здатна відстежувати різні об’єкти, а не лише БПЛА. Система здатна вивести з ладу будь-який дрон, що знаходиться в радіусі дії радарів.
Red Sky – це тактична система протиповітряної оборони малої дальності. Її використовують для забезпечення захисту від повітряних загроз на малій висоті. Розроблена для виявлення, порушення та нейтралізації БПЛА система забезпечує надійну картину повітряної обстановки в режимі реального часу і може запобігти проникненню ворожих дронів.

Elbit Systems також пропонує систему знищення цілей із бойовими модулями дистанційного керування та турелями. Йдеться про TORC 30, що містить інфрачервоні ракети, зенітну гармату з частотою стрільби до 600 пострілів за хвилину.

Red Sky також налаштована використання всіх можливостей ракети ПЗРК. А функція « розумної стрілянини » дозволить атакувати мету лише після її перевірки. Рішення також забезпечує можливість встановлення перешкод БПЛА. Red Sky також пропонує можливість безпечного приземлення ворожого дрону. Працює за будь-яких погодних умов.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше