Tesla планує створити новий електромобіль у другій половині 2025 року

Компанія Tesla планує почати виробництво нового електромобіля під кодовою назвою Redwood у другій половині 2025 року, повідомляє Reuters, посилаючись на анонімних осіб, знайомих із цим питанням.

Компанія може почати виробництво електромобіля наступного покоління на своєму заводі в Техасі у червні 2025 року.

За словами анонімних джерел, Tesla надіслала постачальникам запрошення до участі у торгах на модель Redwood ще 2023 року та прогнозує щотижневий обсяг виробництва у 10 тис. екземплярів.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск давно розпалює цікавість шанувальників та інвесторів до доступних електромобілів і самокерованих роботаксі, які будуть створені на дешевших платформах електромобілів нового покоління.

Ці моделі, зокрема автомобіль початкового рівня вартістю $25 тис., дозволять Tesla конкурувати з дешевшими бензиновими автомобілями і зростальною кількістю недорогих електромобілів, зокрема китайської компанії BYD.

BYD обігнала Tesla як найбільшого світового виробника електромобілів в останньому кварталі 2023-го.

У 2024 році темпи зростання обсягу наших автомобілів можуть бути значно нижчими у порівнянні з 2023-м, оскільки наші команди працюють над запуском автомобіля наступного покоління на заводі Gigafactory у Техасі.
Tesla

Спочатку Ілон Маск пообіцяв створити автомобіль вартістю $25 тис. у 2020 році. Пізніше він відклав цей план, але згодом знову повернувся до нього.

Найдешевша пропозиція Tesla, седан Model 3, наразі має стартову ціну $38 990 у США.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше