Tesla створила сонячну панель потужністю 420 Вт – одну з найпотужніших на ринку

Компанія Tesla підготувала до випуску нові сонячні панелі потужністю 420 Вт – Tesla T420S. Це одні з найбільш потужних сонячних панелей для житлових будинків, доступних зараз на ринку.

Компанія ще не оновила свій онлайн-конфігуратор сонячних панелей. У ньому як і раніше використовуються тільки 340-ватні сонячні панелі компанії Hanwha Solar. Проте, сторонні встановлювачі сонячних батарей Tesla підтвердили, що вони почали пропонувати нову панель потужністю 420 Вт.

Згідно з наявною інформацією, ефективність нової сонячної панелі не змінилася в порівнянні з попередньою версією. Її ККД становить 19,8%. Водночас вона більша за попередню панель. Таким чином, для встановлення можна використовувати менше окремих модулів. У новому модулі використовується технологія, розроблена компанією Zep Solar. Її придбала SolarCity ще до того, як сама стала власністю Tesla.

Поки неясно, коли почнуться встановлення сонячних батарей з новими модулями та чи вплине поява 420-ватної панелі на вартість існуючих варіантів.

Джерело electrek

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше