Tesla створить ігровий контролер для своїх електромобілів

Наступним аксесуаром для електромобілів Tesla може стати ігровий контролер – на це в Twitter натякнув Хав’єр Вердура, голова відділу проектування нових пристроїв компанії. Не йдеться про якийсь джойстик для керування електромобілями Tesla на відстані: контролер використовуватиметься для ігор на бортовій системі авто. У плані продуктивності апаратна платформа мультимедійно-розважальної системи Tesla навряд чи поступається сучасним консолям, а ігор для неї вже випущено чимало. Тож фірмовий контролер – цілком логічний аксесуар.

Слід зазначити, що свій джойстик для відеоігор Tesla вже демонструвала у липні минулого року, але з того часу про нього більше нічого не йшлося. І ось зараз твіт Хав’єр Вердура дозволяє думати про те, що пристрій зараз набагато ближчий до серійного втілення, ніж минулого року.

Джерело equalleaks

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше