Tesla знизила ціни на автомобілі Model Y в Європі

Компанія Tesla знизила ціни на свої автомобілі Model Y по всій Європі, через тиждень після того, як знизила ціни в Китаї, повідомляє Reuters.

Зниження цін, а також зниження цінових показників від брокерських компаній UBS і Wells Fargo призвели до падіння акцій Tesla майже на 3%, що посилило не вдалий старт акцій у 2024 році.

Tesla знизила ціни в Німеччині на Model Y Long Range і Model Y Performance на 5 000 євро до 49 990 євро ($54 тис.) і 55 990 євро ($61 тис.) відповідно.

Також компанія знизила ціни на задньопривідні моделі Model Y:

  • У Франції — на 6,7%;
  • У Данії — на 10,8%;
  • В Нідерландах — на 7,7%;
  • В Норвегії — на 7,1%.

Зазначається, що загалом попит на електромобілі сповільнюється, оскільки скорочення державних субсидій і високі витрати на позики змушують покупців переосмислювати великі покупки.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше