Тест на міцність: Новий літак T-7 Red Hawk ВПС США проходить екстремальні кліматичні випробування (відео)

Новітній американський літак пройде випробування за температур від -31°C до 43°C. Під час тестування буде перевірено роботу силової установки, гідравліки, паливної системи, електричних компонентів тощо.

Новітній навчально-тренувальний літак ВПС США T-7А Red Hawk розпочав найважливіший етап випробувань у кліматичній лабораторії McKinley на базі ВПС Еглін, повідомили 26 грудня в Defence Blog.

Цей етап покликаний забезпечити адаптацію і функціональність літака в екстремальних умовах навколишнього середовища. Протокол випробувань T-7A охоплює оцінку за температур від мінус 25 градусів за Фаренгейтом (-31°C) до стійких 110 градусів (43°C).

“Ці жорсткі випробування охоплюють різні системи, оцінюючи силові установки, гідравлічні функції, паливні системи, електричні компоненти, контроль навколишнього середовища і загальні експлуатаційні можливості”, — пишуть оглядачі.

Головний випробувач T-7A в Центрі управління життєвим циклом ВПС Трой Хогер наголосив на необхідності випробувань у кліматичній лабораторії. Вони дають змогу проводити методичні дослідження, забезпечуючи впевненість у тому, що машина відповідає жорстким експлуатаційним вимогам.

Літак нового покоління T-7A має замінити парк літаків Т-38С і підготувати наступну хвилю льотчиків, які керуватимуть винищувачами та бомбардувальниками п’ятого покоління.

“Очікується, що такі особливості Т-7А, як передові системи виконання завдань, кабіна з сенсорним екраном і вбудовані можливості навчання, значно підвищать ефективність майбутніх програм підготовки пілотів”, — підсумували оглядачі.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше