Точно уразив ціль: дрон Vapor 55 MX провів успішну стрільбу боєприпасами з GPS-наведенням (відео)

Американська оборонна компанія AeroVironment, яка розробила безпілотник вертолітного типу Vapor 55 MX, повідомила, що він провів перші успішні бойові стрільби боєприпасами Shryke з GPS-наведенням.

Vapor 55 MX ніс чотири боєприпаси одночасно і  продемонстрував  свою бойову ефективність.

Інтеграція Shryke у цей безпілотник дозволяє вражати кілька цілей за один раз.

Безпілотник Vapor 55 MX – це  електрична безпілотна авіаційна система вертолітного типу, яка може функціонувати в будь-яку погоду. Час роботи дрона без підзарядки становить понад 70 хвилин.

Модульний відсік дає змогу закріпити корисне навантаження вагою до 5,5 кг, щоб злітна маса не перевищувала 25 кг. Це обмеження встановлено Федеральним управлінням цивільної авіації Сполучених Штатів. watermarkАле воно стосується тільки комерційних замовників.

Військові версії VAPOR 55 MX зможуть підіймати майже 10 кг корисного навантаження, а максимальна злітна вага безпілотного літального апарату складе приблизно 29,5 кг. Але і час польоту дрона буде знижено.

Джерело portaltele

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше