Ціна Bitcoin досягла $52 тис., а капіталізація перевищила $1 трлн

Досягши $50 тис. вартість криптовалюти Bitcoin ненадовго знизилася, а потім впевнено подолала опір цього рівня. За останні 24 години біткойн подорожчав з приблизно $48,4 тис. до $52 тис., або приблизно на 7%. На момент підготовки матеріалу вартість трохи знизилася – приблизно до $51,8 тис.

Криптовалюта подолала рівень $51 тис. вперше з грудня 2021 року. Стабільне зростання намітилося у січні минулого року, і протягом 2023 року вартість криптовалюти піднялася більш ніж на 150%. Цього року зростання продовжилося. З початку 2024 року ціна Bitcoin зросла більш ніж на 21%.

Завдяки такому стрімкому зростанню ціни криптомонети капіталізація Bitcoin перевищила $1 трлн – вперше з кінця 2021 року.

Останній рекордний максимум біткойна становив трохи менше ніж $69 тис. у листопаді 2021 року.

Зазначимо, у квітні цього року очікується халвінг (зменшення вдвічі винагороди майнерам за видобуток криптовалюти) Bitcoin, що відбувається приблизно кожні 4 роки. Історично склалося так, що халвінг передував досягненню біткойном нових рекордних максимумів у наступні місяці.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше