У ChatGPT тепер можна архівувати чати. Що для цього треба зробити?

У ChatGPT нарешті з’явилася функція, яка дозволяє користувачам архівувати чати. Про це йдеться в повідомленні OpenAI на платформі X.

За інформацією компанії, наразі функція доступна у веб-версії та на iOS. Однак вже незабаром вона також з’явиться й на Android.

«Тепер ви можете архівувати ваші чати в ChatGPT! Функція архівування прибирає чати з бічної панелі, не видаляючи їх. Ви можете переглянути заархівовані чати в Налаштуваннях», – пояснили в OpenAI.

Також компанія показала коротке демонстративне відео, як саме можна архівувати чати.

Нагадаємо, що минулого місяця в OpenAI анонсували, що можливість спілкуватися голосом з ChatGPT стає доступною для всіх користувачів. Раніше подібна функція була доступна лише користувачам, які мали Plus або Enterprise підписку на сервіс.

Джерело mezha

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше