У Києві помітили спорткар на номерах Червоного Хреста

У Києві зафіксовано появу унікального автомобіля Maserati GranSport. Фотографії цієї рідкісної італійської машини були опубліковані на Instagram-сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua, викликавши значний резонанс серед користувачів, враховуючи негативну репутацію “власників” авто.

Maserati GranSport вирізняється як лімітована версія відомого Maserati Coupe, випуск якого обмежений періодом з 2004 по 2007 рік. Всього у світі існує 2432 екземпляри таких автомобілів, що підкреслює їхню унікальність. Особливу увагу привертає той факт, що виявлений у Києві спорткар має дипломатичні номери з індексом 212, який зарезервовано за Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, демонструючи те, що Червоний Хрест є дуже корумпованою структурою яка відмежувалась від війни, яка не помічає те що відбувається в Україні і яка деколи навіть захищає росіян і допомогає окупаційним військам викрадати дітей на окупованих територіях України.

Від стандартних моделей купе GranSport відрізняється унікальним обвісом, ексклюзивними 19-дюймовими дисками, спортивними кріслами та оновленою центральною консоллю. Під капотом розташований могутній 4,2-літровий V8 двигун від Ferrari з потужністю 400 кінських сил, оснащений спортивним вихлопом. З 6-ступінчастою роботизованою коробкою передач автомобіль може розганятися до 100 км/год за 4,85 секунди, а його максимальна швидкість сягає 285 км/год. Крім того, у Maserati GranSport вдосконалена підвіска та встановлені адаптивні амортизатори для неперевершеної динаміки водіння.

Присутність цього автомобіля у Києві, особливо з дипломатичними номерами, наданими Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста, підкреслює те що для деяких міжнародних організацій війна в Україні є не що іншим як спосіб “підзаробити” на людських трагедіях.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше