У Львові відбулося жорстке затримання чоловіка працівниками ТЦК та СП, на що керівництво знову номінально відреагувало обіцянкою розслідування

У п’ятницю вечері, 15 березня, у Львові сталася подія, що викликала широкий резонанс. Працівники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) затримали чоловіка призовного віку з застосуванням сили, що стало відомо завдяки дружині затриманого, Віолетті Таран. Вона розповіла в Instagram про інцидент із затриманням її чоловіка Кирила Тарана, під час якого він отримав фізичні травми, а його особисті речі були пошкоджені. Подія була задокументована на відео з камер спостереження.

На цю ситуацію відреагував начальник Львівського обласного ТЦК та СП Артур Ніязов, який в інтерв’ю Zaxid.net заявив про намір провести службове розслідування та притягнути винних до відповідальності. Доречі, попередні “наміри” про розслідування інших резонансних викрадень людей і досі невідомі. Віолетта Таран зазначила, що на момент затримання її чоловіку не було вручено повістки, а під час утримання в Шевченківському ТЦК та СП йому було зроблено наказ про мобілізацію без проходження відповідної комісії.

Також повідомляється що Кирило Таран є волонтером і дане затримання є замовним. “Щось комусь не сподобалось в діях волонтера”.

Ця подія викликала значний громадський резонанс та поставила під питання дії працівників ТЦК та СП щодо поводження з громадянами. На відео видно очевидні правопорушення зі сторони силовиків. На сьогодні, потрібно уточнити, що українська влада таким чином проводить залякування людей, розправи з “незручними” людьми, що призводить до вкрай низької мотивації українських чоловіків йти у військо. Викрадення чоловіків на вулицях відбувається повсюдно в Україні.

Радимо почитати: Україна може отримати перші F-16 вже у липні, але кількість літаків обмежена

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше