У Німеччині провели наймасштабнішу конфіскацію криптовалюти за всю історію

Згідно із заявою представників Федерального управління кримінальної поліції Німеччини (BKA), органи правопорядку конфіскували величезну суму у криптовалюті. За попередніми даними, вони провели наймасштабнішу операцію за всю історію. Таким чином вдалося отримати 50 000 BTC на загальну суму у розмірі $ 2.17 млрд.

Як повідомили представники місцевої поліції, під час розслідування у середині січня 2024 року, було вивчено стару справу. Це пов’язано з роботою великого піратського сайту у 2013 році. Повідомляється, що він порушував німецькі закони про авторське право та інші положення. Платформа була закрита за рішенням суду, проте стало відомо, що доходи від компанії були конвертовані керівниками в біткоїни.

У заяві йдеться, що один із двох підозрюваних добровільно переказав криптовалюти на гаманці Федерального управління кримінальної поліції «Остаточне рішення про подальше використання та застосування біткоїнів ще не ухвалене», — йдеться у заяві поліції.

У 2023 році уряд США конфіскував BTC на суму $ 216 млн. Цифрові активи були пов’язані з діяльністю Silk Road. У липні американська влада перемістила біткоїни, раніше конфісковані у Silk Road. Кількома транзакціями афілійовані з урядом гаманці перевели понад 9824 BTC. Також, у березні 2023 уряд США продав 9861 BTC за $ 215 млн. Це була лише частина конфіскованих активів, які залишилися на той момент. За даними Arkham INtelligence, уряд США володіє ВТС на $ 9.5 млрд.

Джерело noworries

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше